|
V rytmu tanga...
Zpod šatů plesových kotník se usmívá a oblek padne mi jak čerstvý sníh, i černý motýl můj spáchal by hřích. z dívčích rtů sladký smích když k tomu zaznívá... Na stole čeká nás lákavá hostina, teď tango tančíme, patří nám sál, i našich nohou pár rytmu se nebrání, člověk tak lehce si na kroky vzpomíná, kdo by se nádherných pohybů bál. Naslouchám zas tiše tónů těch volání, hlava tvá v půvabném úhlu se naklání, kloužeme parketem, je to jak sen. Navěky držet tě v náručí svém, nádherná představa, krásná a mámivá...
Léta Páně 2026, dne 19.6. věnováno autorem
Shimmir
|
||||||||||||||||||||||||





















