Hostů OnLine:
Členů OnLine:
Registrovaných členů:
Právě přihlášení:
V rytmu tanga...

Zpod šatů plesových kotník se usmívá
a oblek padne mi jak čerstvý sníh,
i černý motýl můj spáchal by hřích.
z dívčích rtů sladký smích když k tomu zaznívá...

Na stole čeká nás lákavá hostina,
teď tango tančíme, patří nám sál,
i našich nohou pár rytmu se nebrání,
člověk tak lehce si na kroky vzpomíná,
kdo by se nádherných pohybů bál.

Naslouchám zas tiše tónů těch volání,
hlava tvá v půvabném úhlu se naklání,
kloužeme parketem, je to jak sen.
Navěky držet tě v náručí svém,
nádherná představa, krásná a mámivá...

 
Léta Páně 2026, dne 19.6. věnováno autorem Shimmir
Share
  
19.6.2026 | 16:17    Pavel D. F.

Pěkná připomínka plesových časů. Tango... nikdy jsem ho nepochopil a přiznám se, že ho tančit neumím. Specializuji se spíš na polku. Tedy pokud mě na parketu uvidíš, už jsem na plese nějaké to desetiletí nebyl...